Ali təhsil müəssisələrinə qəbul olan məzunlarımız
2022-2023-cü tədris ilində məktəbimizin məzunları müxtəlif Ali təhsil müəssisələrinə qəbul olaraq tələbə adı qazanıblar. Məzunlarımızı təbrik edir, uğurlar arzu edirik!
11a sinfi
1. Abdullayeva Fəridə- Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- Sosial iş
2. Bayramlı Aysel- Azərbaycan Kooperasiya Universiteti- Ekologiya mühəndisliyi
3. Bəşirli Rüfət- Bakı Avrasiya Universiteti- Marketinq
4. Cəfərli Nərmin- Milli Aviasiya Akademiyası- Menecment
5. Hacıyeva Nərgiz- Odlar Yurdu Universiteti- Psixologiya
6. Həsənova Zemfira- Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti- Kimya mühəndisliyi
7. Qədirli Aytac- Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti- Memarlıq
8. Qəhrəmanlı Xədicə- Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- Beynalxalq ticarət və logistika
9. Nəbiyev Allahverdi- Azərbaycan Texnologiya Universiteti(Gəncə şəhəri)- Turizm işinin təşkili
11b sinfi
1. Allahverdiyeva Gülnar- Xəzər Universiteti- Xarici dil müəllimliyi
2. Bayramlı Arzu- Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- Maliyyə
3.Əliyeva Mehriban- Azərbaycan Dillər Universiteti- Xarici dil müəllimliyi
4. Hüseynova Aysun- Bakı Dövlət Universiteti- Jurnalistika
5. Hüseynzadə Sənan- Dicle Universiteti- Halkla ilişkiler
6. Məmmədzadə Kamilə- Bakı Dövlət Universiteti- Riyaziyyat müəllimliyi
7. Məmmədova Elmira- Bakı Dövlət Universiteti- Filologiya
8. İbrahimli Qabil- Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti- Sənaye mühəndisliyi
11c sinfi
1. Ağalıyeva Nərminə- Bakı Dövlət Universiteti- Turizm işinin təşkili
2. Əliyev Hikmət- Azərbaycan Texniki Universiteti- İnformasiya texnologiyaları
3. Hacıyeva Xumar- Odlar Yurdu Universiteti- Xarici dil müəllimliyi
4. Xamayeva Nuray- Xəzər Universiteti- Baytarlıq təbabəti
5. Qasımova Nigar- Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti- Kompüter mühəndisliyi
6. Mənsimova Rahibə- Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- İqtisadiyyat
7. Mirzəzadə Nuru- Bakı Dövlət Universiteti- Regionşünaslıq
8. Sərdarlı Pakizə- Bakı Qızlar Universiteti- İbtidai sinif müəllimliyi
11f sinfi
1. Abbasov Elvin- İ.M.Seçenov adına Moskva Dövlət Tibb Universiteti- Müalicə işi
2. Əliyev Rafiq- Qərbi Kaspi Universiteti- Meşə təsərrüfatı
3.İbrahimova Sara- Bakı Dövlət Universiteti- İnformatika müəllimliyi
4. İsgəndərova Aynel- Bakı Dövlət Universiteti- Riyaziyyat müəllimliyi
5. Qocayev Orxan- Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyası- Bədən tərbiyəsi və çağırışaqədərki hazırlıq müəllimi
6. Mirzəyeva Gülüstan- Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti- Memarlıq
7. Nağıyeva Leyla- Xəzər Universiteti- Biznesin idarə edilməsi
8. Paşayeva Fidan- Bakı Dövlət Universiteti- Filologiya
11ç sinfi
1. Ağaverdiyeva Fidan- Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti- İbtidai sinif müəllimliyi
2. Ağayev Mirrəvan- Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti- Neft-qaz mühəndisliyi
3. Alıyeva Nazilə- Bakı Dövlət Univetsiteti- Azərbaycan dili və ədəbiyyatı müəllimliyi
4. Aslanov Rəvan- Azərbaycan Texniki Universiteti- Ekologiya mühəndisliyi
5. Əsgərova Elvinə- Azərbaycan Dillər Universiteti- Xarici dil müəllimliyi
6. İsgəndərov İsmayıl- Azərbaycan Respublikası Prezident yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyası- Menecment
7. İsmayılov Allahyar- Azərbaycan Universiteti- Turizm işinin təşkili
8. Quliyeva Gültac- Bakı Dövlət Universiteti- Psixologiya