Bakı şəhəri 261 nömrəli məktəb-liseyin 2018/2019-cu il tədris ili üçün qəbul imtahanlarının nəticələri

1          Məmmədov Məzahir Famil            11c     683     Bakı Ali Neft Məktəbi- informatika təhlükəsizliyi- məktəbi fərqlənmə attestatı ilə bitirib.Prezident təqaüdçüsüdür

2          Rufulla Vüqar Ceyhun      11a     677     Dövlət İdarəçilik Akademiyası- hüquqşünaslıq-məktəbi "qızıl medal"la bitirib.Prezident təqaüdçüsüdür

3          Vəliyeva Ləman İlkin          11b     655     Azərbaycan Dillər Universiteti- ingilis dili tərcüməçilik

4          Zeynalov Cavidan Elxan   11c     654     Bakı Ali Neft Məktəbi- kimya mühəndisliyi

5          Muradova Mehriban Rəfayıl         11c     650     Azərbaycan Dövlət və Neft Sənaye Universiteti- informatika təhlükəsizliyi- məktəbi fərqlənmə attestatı ilə bitirib

6          Musayeva Nərgiz Vüqar    11b     638     Azərbaycan Dillər Universiteti- ingilis dili müəllimliyi

7          Əliyev Nicat Nizami 11a     631     Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- İSE biznesin idarə edilməsi (ingilis dilində)

8          Zamanova Leyla Adil         11a     627     Bakı Dövlət Universiteti- hüquqşünaslıq

9          Allahveranova Salatın Arzuman 11b     620     Bakı Dövlət Universiteti- hüquq

10       Ağayev Kənan Nicat          11b     618     Polis Akademiyası

11       Vəlizadə Lalə Elçin            11b     610     Azərbaycan Dillər Universiteti- ingilis dili müəllimliyi

12       Həsənəliyev Ayxan Şaiq   11a     602     AR DİN Polis Akademiyası- xüsusi təyinatlı fakültə

13       Əliyev Elnar Elbrus 11c     596     Azərbaycan Dövlət Neft Universiteti- kompyuter elmləri- məktəbi fərqlənmə attestatı ilə bitirib

14       Seyidov Nazim Rasim        11a     591     Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- mühasibat uçotu və audit- məktəbi fərqlənmə attestatı ilə bitirib

15       Ramazanlı Kərim İlqar       11b     590     Bakı Dövlət Universiteti- hüquq

16       Hüseynli Gülər Əhliman               11a     590     Dövlət İdarəçilik Akademiyası- iqtisadiyyat

17       Rzayeva Səma Ramiz                   11c     580     Azərbaycan Dövlət və Neft Sənaye Universiteti- proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi- məktəbi fərqlənmə attestatı ilə bitirib

18       Əlizadə Fərhad Faiq          11c     577     Bakı Dövlət Universiteti- kompyuter elmləri

19       Nəcəfli Seyfəddin Məhərrəm       11c     575     Azərbaycan Dövlət və Neft Sənaye Universiteti- kompyuter mühəndisliyi

20       Zeynalova Xəyalə Ramiz  11b     566     Azərbaycan Dillər Universiteti- ingilis dili müəllimliyi

21       Paşazadə Fatimə Anar      11b     558     Bakı Dövlət Universiteti- filologiya

22       Namazlı Narınc Zaur          11a     555     Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- mühasibat uçotu və audit

23       Rzalı Elcan Maşallah         11b     554     Polis Akademiyası

24       Şabanova Sevinc Kamil    11a     543     Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- dünya iqtisadiyyatı

25       Əlizadə Səmral Tərlan       11a     542     Dövlət İdarəçilik Akademiyası- beynəlxalq münasibətlər

26       Babazadə Nərmin Elsevər            11b     539     Azərbaycan Dillər Universiteti- ingilis dili müəllimliyi

27       İsmayılzadə Hüseyn Tofiq            11a     538     Dövlət İdarəçilik Akademiyası- menecment

28       Quliyev İlkin Məzmun        11a     538     Neft və Sənaye Universiteti- iqtisadiyyat

29       Hüseynzadə Səidə İlham  11a     539     Dövlət İdarəçilik Akademiyası- menecment

30       Mikayılova Solmaz Vüqar 11c     525     Bakı Dövlət Universiteti-riyaziyyat müəllimliyi

31       Rəcəbov Yusif Elşad         11a     530     Azərbaycan Diplomatik Akademiyası- biznesin idarə edilməsi

32       Əlizadə Saleh Maqsud      11a     520     Azərbaycan Diplomatik Akademiyası- biznesin idarə edilməsi

33       Rüstəmova Səbinə Fazil   11b     518     Bakı Dövlət Universiteti- sosial iş

34       Həsənova Nərgiz Elmar    11a     511     Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- menecment

35       Mürsəlova Aydan Teymur 11b     511     Azərbaycan Dillər Universiteti- ingilis dili müəllimliyi

36       Kazımova Aytac Mürşüd    11b     507     Bakı Dövlət Universiteti- dövlət və ictimai münasibətlər

37       İmanlı Ayxan Dadaş           11b     501     Bakı Dövlət Universiteti- tarix

38       Vəlizadə Əsmər Vəzir        11a     495     Azərbaycan Diplomatik Akademiyası- beynəlxalq münasibətlər

39       Fərzəliyeva Nailə Saleh    11b     482     Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti- ibtidai sinif

40       Səfərli Mirhəsən Dadaş     11c     462     Azərbaycan Dövlət Dəniz Akademiyası- dəniz naviqasiyası mühəndisliyi

41       Salmanova Lamiyə Məmməd       11a     460     Bakı Dövlət Universiteti- coğrafiya müəllimliyi

42       Həsənov Vəli Ramil           11a     455     Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- maliyyə

43       Abaslı Gülgəz İslam           11c     453     Bakı Dövlət Universiteti- biologiya

44       Əsədov Bəhlul Həsən       11b     450     Qərbi Kaspi Universiteti- politologiya

45       Ağayeva Nigar Mais           11b     446     Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti- ibtidai sinif

46       Nəsibov Emir Rövşən        11a     440     Turizm və Menecment Universiteti- turizm və otelçilik (ingilis dilində)

47       Əkbərov Yasin Mehdi        11a     430     Bakı Avrasiya Universiteti- iqtisadiyyat və hüquq menecmenti

48       Mansurova Nigar Faiq       11b     419     Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti- filologiya

49       Nəsibli İlkin Tofiq    11c     413     Bakı Dövlət Universiteti- kompyuter elmləri

50       Hümbətli Nicat Mahir         11b     412     Sumqayıt Dövlət Universitet-  politologiya

51       Həsənova Aygün Tofiq      11a     402     Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti- biznesin idarə edilməsi

52       Məmmədova Sənubər Vasif         11b     386     Rəssamlıq Akademiyası- sənətşünaslıq

53       Məhərrəmova Gülyaz Niyaz         11b     367     Avrasiya Universiteti- ingilis dili filologiya

54       Rəhimova Zəhra Məzahir 11b     363     Bakı Slavyan Universiteti- rus dili

55       Cabbarlı Etibar Bəxtiyar     11c     356     Azərbaycan Dövlət Neft Universiteti- elektrik mühəndisliyi

56       Zaynulabidova Fatimə Məhəmmədovna           11b     355     Qərbi Kaspi Universiteti- ingilis, alman, fransız, çin dilləri üzrə tərcümə

57       Həsənova Aysel Xəyalət   11a     350     Bakı Dövlət Universiteti- kitabxanaşünaslıq informasiya

58       Calalova Göyçək Ərəstun 11a     339     Bakı Dövlət Universiteti- dünya iqtisadiyyatı

59       Quliyeva Aysu Fikrət          11c     339     Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti- informatika müəllimliyi

60       Xeyrullayeva Əfsanə Namiq        11b     337     Odlar yurdu- filologiya

61       Qasımlı Rəhim Aydın         11c     330     Azərbaycan Dövlət Mühəndislik Universiteti- şəhərsalma

62       Ramazanzadə Hüseyn Vilayət    11c     320     Azərbaycan Dövlət və Neft Sənaye Universiteti- giofizika mühəndisliyi

63       Musayeva Jalə Elçin          11b     310     Avrasiya Universiteti- filologiya

64       Səmədova Nigar Tahir       11a     308     Bakı Avrasiya Universiteti- ingilis dili üzrə tərcümə

65       Orucov Cəlal Bəhlul                      11c     300     Bakı Memarlıq Universiteti- dizayn

66       Əliyeva Nərgiz Müşfiq        11b     300     Azərbaycan Mədəniyyət və İncəsənət Univeristeti- sənətşünaslıq

67       Əliyeva Nəzrin İlqar            11b     282     Bakı Sənaye Pedaqoji Kolleci

68       İsmayıllı Təbriz Eldəniz      11c     264     Azərbaycan Texniki Universiteti- emal və bərpa texnologiyaları mühəndisliyi

69       Niftəliyeva Ləman Elbrus  11b     231     Bədən Tərbiyə və İdman Akademiyası- bədən tərbiyəsi

70       Mahmudov Xəyal Aslan    11c     190     İzmir Universiteti

71       Həsənli Aytac Ramin         11c     183     Azərbaycan Maliyyə-İqtisad Kolleci- iqtisadiyyat

72       Ramazanov Rəsul Süleyman      11c     180     Samsun 19 Mayıs Universiteti- iqtisadiyyat

73       Məmmədova Fidan Sadıx 11c     165     Kompyuter Kolleci- tibb avadanlıqları laborantı

74       Məmmədov Əlyar Zülfüqar           11c     160     Sənaye və Pedaqoji Kolleci- texnologiya

75       Qarayev Orxan Elxan         11a     143     Bakı İdarəçilik Kolleci

76       Baxşəlizadə Murad Rövşən         11b     136     Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyası- bədən tərbiyəsi

77       Abbasova Lamiyə Rafik     11c     136     Bakı Tibb Kolleci- tibb bacısı

78       Novruzov Vəli İlham           11c     127     Xarkov Universiteti- fövqəladə hallar 

79       Mirzəyev Ayxan Anar         11c     115     Tibb Kolleci- əczaçılıq

80       Səlimova Suna Cavanşir 11c     97       Ərzurum Atatürk Universiteti- tibb fakültəsi- məktəbi fərqlənmə attestatı ilə bitirib

81       Səlimova Aminə Cavanşir            11c     95       Ərzurum Atatürk Universiteti- tibb fakültəsi

 

 

Cəmi abituriyentlərin sayı – 81 nəfər

Sənəd verənlər – 81 nəfər

Ali məktəblərə qəbul olunanlar – 74 nəfər

Kollecə qəbul olanlar- 7

Ali məktəblərə qəbul faizi – 92 %

Ümumi qəbul faizi – 100%

  • h.a
  • i.a
  • fond
  • bakuedu
  • virtual_qarabaq
  • virtual_qarabaq
  • kurrikulum
  • MƏNİM MƏKTƏBİM