01 May tarixində 8 D sinif şagirdi Cəmil İbrahimov Boks arenasında “İNTERNATIONAL CHAMPIONSHIP IN MEMORY OF HEYDAR ALİYEV”təşkili ilə keçirilən Beynəlxalq müsabiqədə 13-15 yaş arası qaydasız döyüş üzrə I yeri tutmuşdur.
Məktəb rəhbərliyi tərəfindən şagirdlərimizin uğurlarının davamlı olmasını arzu edirik.
Səid Məmmədov Sənan Fənn: Digər
Səid Məmmədov Sənan
Sinif: 8a
Bölmə: Azərbaycan
Sərbəst güləş üzrə azyaşlı uşaqlar və yeniyetmələr arasında "Olimpsport" un açıq birinciliyində I (birinci) yerin qalibi.
Əsmər İsgəndərova Elşən Fənn: Ümumi tarix
Əsmər İsgəndərova Elşən
Sinif: 10a
Bölmə: Azərbaycan
Ümumilli Liderimiz Heydər Əliyevin anadan olmasının 95-ci ildönümünə hərs edilmiş Cüdo idman növü üzrə açıq Respublika turnirində 57 kq. çəki dərəcəsində 1-ci yerə layiq görülüb.
Ismayıl Bayramlı Rəşadət Fənn: Digər
Ismayıl Bayramlı Rəşadət
Sinif: 8b
Bölmə: Azərbaycan
Gənclər və İdman Nazirliyi tərəfindən milli qəhrəman Əli Məmmədovun və 20 yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həs olunmuş Ənənəvi Karate-Do yarışında 13 yaş qrupu üzrə Respublika çempiyonu
Nicati Əliyev Vüqar Fənn: Fiziki tərbiyə
Nicati Əliyev Vüqar
Sinif: 6c
Bölmə: Azərbaycan
Azərbaycan Hayaşı ha Şi To Ryu Karate do klubunun 20-ci illiyinə həsr olunmuş çempionatında 12 yaş qrupunda 35 kq çəki katiqoriyasında Kumite üzrə III yerin qalibi.
Nicati Əliyev Vüqar Fənn: Fiziki tərbiyə
Nicati Əliyev Vüqar
Sinif: 6c
Bölmə: Azərbaycan
Azərbaycan Hayaşı ha Şi To Ryu Karate do klubunun 20-ci illiyinə həsr olunmuş çempionatında 12yaş qrupunda 35 kq çəki katiqoriyasında Kumite üzrə III yerin qalibi.
Nərmin Əliyeva Əlisafa Fənn: Fiziki tərbiyə
Nərmin Əliyeva Əlisafa
Sinif: 3c
Bölmə: Azərbaycan
Azərbaycan Hayaşı ha Şi To Ryu Karate do klubunun 20-ci illiyinə həsr olunmuş çempionatında 8 yaş qrupunda 26 kq çəki katiqoriyasında Kumite üzrə I yerin qalibi.
Qəhrəman Mikayılov Əhməd Fənn: Digər
Qəhrəman Mikayılov Əhməd
Sinif: 6a
Bölmə: Azərbaycan
Azərbaycan Hayaşı ha Şi To Ryu Karate do klubunun 20-ci illiyinə həsr olunmuş çempionatında 12 yaş qrupunda 37 kq çəki katiqoriyasında Kumite üzrə III yerin qalibi.
Mikayıl Mikayılov Faiq Fənn: Digər
Mikayıl Mikayılov Faiq
Sinif: 6a
Bölmə: Azərbaycan
Azərbaycan Hayaşı ha Şi To Ryu Karate do klubunun 20-ci illiyinə həsr olunmuş çempionatında 11 yaş qrupunda 36 kq çəki katiqoriyasında Kumite üzrə III yerin qalibi.
Emin Həmidli Mehman Fənn: Fiziki tərbiyə
Emin Həmidli Mehman
Sinif: 11b
Bölmə: Azərbaycan
Gürcüstanda keçirilən MMA üzrə 52 kq çəki dərəcəsində 1-ci yerin qalibi.
Həmidli Emin Mehman Fənn: Digər
Həmidli Emin Mehman
Sinif: 11b
Bölmə: Azərbaycan
Azərbaycan Respublikasının ərazi bütövlüyü uğrunda şəhid olmuş Fərid Əhmədovun xatirəsinə həsr olunmuş "FRFTING" üzrə turnirdə 55 kq çəki dərəcəsində 16-17yaş qrupları üzrə 1-ci yerin qalibi.
Həmidli Elmin Mehman Fənn: Digər
Həmidli Elmin Mehman
Sinif: 9ç
Bölmə: Azərbaycan
Azərbaycan Respublikasının ərazi bütövlüyü uğrunda şəhid olmuş Fərid Əhmədovun xatirəsinə həsr olunmuş "FRFTING" üzrə turnirdə 36 kq çəki dərəcəsində 14-15yaş qrupları üzrə 1-ci yerin qalibi.
11 d sinfi Fənn: Fiziki tərbiyə
11 d sinfi
Sinif: 11d
Bölmə: Rus
Respublika birinciliyir rayon mərhələsinin qalibləri.
Nihad Tağızadə Kənan Fənn: Fiziki tərbiyə
Nihad Tağızadə Kənan
Sinif: 7c
Bölmə: Azərbaycan
"Şindi" Kikboksinq klubunun Açıq Birinciliyi 30 kq.çəki dərəcəsində 2004-2006 yaş qrupunda 1-ci yerin qalibi.